COMING SOON

Blundstone 508

4.8/5

Op zoek naar een Blundstone model met iets meer opvallende details? Dan is de Blundstone 508 wellicht een goede optie. Door het zwarte leer zijn ze perfect te combineren met vrijwel iedere outfit, maar het rode accent van het elastiek maakt deze schoen net even anders. Deze chelsea boot uit de Original collectie biedt ook het hoge draagcomfort dat u gewend bent van Blundstone.

200,-

LET OP: Dit product is pas binnenkort leverbaar!

Iconisch voor een reden

Een ontwerp dat uit 1969 komt, waarmee geen andere laars onze geeft en traditie vat zoals de iconische original serie.

Originals_Chelsea half colour

2,5 mm waterbestendig leer
Gemaakt uit een stuk eersteklas leer dat niet is gevoerd, zodat het een extra ademend vermogen heeft.

Duurzame TPU-buitenzool
De TPU-buitenzool biedt verbeterde demping die ervoor zorgt dat u stabiel en heerlijk op de schoenen loopt. 

Gepatenteerd SPS MAX COMFORT SYSTEEM

Een ergonomisch ontworpen teenveer gecombineerd met XRD-technologie in de hiel, vermindert de vermoeidheid van de drager verder en verhoogt het comfort.

Dubbel gestikt sterk leer
Een hielpaneel en versterkte stiksels rond het elastische balanscomfort.

Gerelateerde producten

Blundstone 508

Speels, sterk en sportief noemen we de Blundstone 508. De samenstelling van zwart premium leer en rood elastiek is elegant en stoer. De chelsea boots zijn net als alle andere modellen waterafstotend en van de beste kwaliteit. Ook model 508 is met liefde ontworpen en geproduceerd. Dit model is voor iemand die durft. Iemand die anders is dan anderen en dicht bij zichzelf blijft. Iemand die zijn eigen pad bewandeld. Een perfecte ronde neus met een anti-slip zool. De kleur rood straalt kracht uit. Zelfverzekerdheid die terug te zien is in een schoen. Passie, liefde en romantiek past bij de kleur rood en bij deze leren chelsea boots.

Eersteklas Chelsea boots

Chelsea boots hebben zichzelf al herhaaldelijk bewezen als de perfecte enkellaarzen. Chelsea boots zijn tijdloos, stijlvol en comfortabel. Wat willen mannen en vrouwen nou nog meer? De eenvoudige instap en de brand labels, zorgen voor gemak. Blundstones zijn de favoriet voor vele mensen. Ook dit seizoen is weer gevuld met de mooiste kleuren, meerdere materialen en verschillende maten.

Blundstones zijn een feestje voor je voeten

Typerend voor alle Blundstone modellen is het opmerkelijke comfort. De voetzool is namelijk gemaakt van PU materiaal, polyurethaan, wat de eigenschap heeft dat het heel zacht loopt.  En dat voelt u! De zolen zijn licht en flexibel waardoor u er heerlijk op loopt en vermoeide, pijnlijke voeten tot het verleden behoren. Het voetbed is bovendien ook nog eens van hoogwaardige kwaliteit. Model 508 is niet gevoerd.

De klassieke zwarte Blundstone 508 in het kort

    • Elegante zwart leren chelsea boots met rode elastiek
    • Standaard inlegzool
    • Niet gevoerd
    • Deze leest is iets smaller dan de classic modellen
    • Uitneembaar voetbed voor eventueel eigen inlegzolen
    • Lichtgewicht en hittebestendig tot 110 graden TPU-loopzool
    • Buigzame grip
    • Enorm sterk
    • Label patch
    • Flexibele zool
    • Ronde neus
    • Waterafstotend
Gewicht N/B
Gender

,

Model

Originals

Maat

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Color

Levering:

Bestel uw schoenen, binnen de Benelux en Duitsland , voor 16:00 uur. Dan kunnen we ze de volgende dag versturen. Bestelt u voor meer dan €65,-? Dan hoeft u geen verzendkosten te betalen!

Voor bestellingen uit Oostenrijk, Italië, Frankrijk en Spanje zijn de verzend- en retourkosten voor eigen rekening en is de levertijd 2-3 werkdagen.

Bereken je maat

Model types:

EU

UK





Dames modellen:



Veiligheidsschoenen:


Kinder schoenen:


Neem bij twijfel contact met ons op

Verschillen tussen de originals en de classics

  • Het voetbed (inlegzooltje) van de classics heeft op de hak nog extra poron inzet. Dit hebben de originals alleen in de schoen zitten en niet in het voetbed (standaard inlegzooltje)
  • Classics hebben in de zool extra sps (shock protection system) . dit zie je met het oog niet maar het staat op de zool bij de classics. Het is verwerkt in de schoen. Dit sps kan zorgen voor gevoel van nog minder vermoeidheid en minder pijn in de rug. Het vangt nog beter schokken op met lopen. De druk op de voeten neemt af. Zorg dat wanneer het losse voetbed is versleten dat het tijdig wordt vervangen. De Xtreme footbeds (luxe losse inleg zooltjes) zijn los te bestellen en zorgt voor comfort wanneer het zooltje versleten is.
  • De wreef van de classics is ronder en heeft op de wreef meer ruimte. Ook op het teen gedeelte hebben de classics meer ruimte dan de originals
  • De omvang van de originals is op de wreef 262 mm
  • De omvang van de classics is op de wreef 266 mm
  • De instap kan hierdoor voor mensen met een hogere wreef net wat meer comfort bieden. Ook de voering zorgt voor een makkelijke instap.
  • De 0riginals zijn iets platter op het teen gedeelte dan de classics.
  • Het profiel van de originals is net iets anders dan van de classics.
  • De originals worden in 1 proces ingespoten onder de schoen.
  • De classics hebben twee aparte zolen en dus een ander proces van maken van de schoen.